O MNIE

Wychowałem się wśród łąk lasów i jezior, to kontakt z naturą spowodował, że w wieku 10 lat zapragnąłem mieć Psa, i od tamtego czasu a mam już lat 38 zawsze u mego boku był pies. Jestem doświadczonym i odpowiedzialnym właścicielem czworonogów.

Pasja do tych zwierząt spowodowała, że dwu krotnie w swoim życiu zdecydowałem się na psią adopcje. Dzisiaj kiedy posiadam własną rodzinę, pragnę aby i moje dzieci wychowywały się wśród zwierząt. Stad w 2014 roku zdecydowałem się na kupno psa rasowego jakim jest Owczarek Australijski. Bora bo tak nazywamy naszą suczkę jest równo prawnym członkiem mojego stada. Wybór psa rasowego to gwarancja cech psa - dlatego szukałem psa idealnego do mich potrzeb i Padło na Owczarka Australijskiego.
Nasza suka jest  pieskiem, która cierpliwie znosi zaczepki moich małych dzieci, daje im frajdę poprzez np. ciągnięcie na sankach, broni przed niebezpieczeństwami, ostrzega przed obcymi. Jej futro powoduje, że dzieci lubią ją przytulać a ja nie mam wyrzutów sumienia kiedy widzę jak w najsilniejsze mrozy Bora leży w śniegu z łapami do góry i wylega jak na plaży.

1 komentarz:

  1. Masz piekna suczke szukam suczki dla mojego szczeniaka oczywiscie nie juz.jesli beda male szczenieta odezwij sie do mnie

    OdpowiedzUsuń